24

października 2019

Czym są gotowe spółki

Gotowe spółki to idealna propozycja dla osób, które chcą zostać ich właścicielami w szybki i wygodny sposób. Są to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowane już wcześniej, dzięki czemu sprawnie można je sprzedać. Wybierając taką opcję nabycia spółki nie musimy martwić się długim procesem rejestracji i związanymi z tym kosztami. Przede wszystkim zaoszczędzamy czas, ponieważ normalnie zakładanie spółki może trwać nawet kilka tygodni, a kupienie gotowej ogranicza się do dwóch bądź nawet jednego dnia.

Decydując się na takie rozwiązanie należy wybierać gotowe spółki, które są czyste. Oznacza to, że w przeszłości nie prowadziły żadnego rodzaju działalności gospodarczej, a co się z tym wiąże – nie posiadają żadnego zadłużenia i nie są związane umowami. Dzięki temu mamy więc „czyste konto”, którym możemy samodzielnie dysponować.

Korzyści płynące z gotowych spółek

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest chętnie wybierana przez przedsiębiorców, ponieważ posiada wiele zalet. Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na zakup gotowych spółek, gdyż takie rozwiązanie okazuje się korzystniejsze. Spółki tego rodzaju posiadają własny numer NIP i REGON, mają sporządzoną umowę i prowadzoną pełną księgowość. Decydując się na ich zakup nie musisz się także martwić o minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5000 zł., ponieważ jest on już opłacony.

Gotowe spółki nie są w żaden sposób zobowiązane i nie zatrudniają pracowników. Kupując taką spółkę otrzymujemy pełną dokumentację, a obsługę prawno-księgową możemy prowadzić samodzielnie lub powierzyć ją firmie, od której zakupiliśmy spółkę. Gotowe spółki to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby być ich właścicielem, ale nie może sobie pozwolić na długie oczekiwanie, które jest związane z rejestracją spółki. 

O nas

BiznesCentrum to miejsce w którym chcemy dostarczać pełne spektrum rozwiązań dla małych i średnich firm. Od rejestracji, aż po zaawansowane działania marketingowe.


Kontakt

al. Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa
Pasaż Muranów, poziom-1

22 299 09 06

biuro@biznescentrum.com


Korzystamy z plików cookies. Nasza Polityka Prywatności.