O nas

widok na panoramę miasta Warszawa
widok na pasaż w Warszawie

Możesz nam zaufać

Biznes Centrum to wirtualne biuro, które przy al. Jana Pawła II 43A/37B działa od czerwca 2019 roku. Historia naszej firmy jest jednak dłuższa i liczy już niemal 6 lat.

Zbudowaliśmy stabilną firmę, która nieustannie się rozwija i systematycznie poprawia wyniki finansowe. To ważne dla naszych Klientów, bo dzięki temu zyskują oni pewność, że będziemy kontynuować naszą działalność, a ich adresy nie ulegną zmianie.

Zdajemy sobie sprawę, że wybierając wirtualne biuro Warszawa liczysz na dobrą ofertę, pewność działania i nowoczesne rozwiązania. To wszystko znajdziesz właśnie w Biznes Centrum. Oprócz prawdopodobnie najlepszych cen w Warszawie, zapewniamy miłą obsługę, dogodne godziny otwarcia i technologię ułatwiającą zdalny kontakt z biurem.

Każdego miesiąca dołącza do nas kilkudziesięciu nowych Klientów. Liczymy na to, że znajdziesz się wśród nich i sam przekonasz się o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Wirtualne biuro – co zyskujesz?

Wynajmując wirtualne biuro, zyskujesz nie tylko atrakcyjny warszawski adres do rejestracji i korespondencji, ale także profesjonalne usługi administracyjne. Zapewniamy odbiór listów wraz z usługą ich skanowania. Odbierzemy wszystkie listy kierowane do Twojej firmy – również polecone. O korespondencji błyskawicznie powiadomimy Cię mailowo, bez dodatkowych opłat i bez limitów. Prześlemy do Ciebie zbiorczo wszystkie otrzymane listy, a dodatkowo oferujemy też możliwość skanowania korespondencji i wysłania jej pocztą mailową. Wirtualne biuro w Warszawie to zatem najlepsza opcja dla firm, których dużą częścią działalności jest prowadzenie korespondencji i które szukają specjalistycznych usług outsourcingowych dla odbierania, skanowania i organizowania poczty.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm figurujących w CEIDG, jak i tych, których obowiązkiem jest podleganie wpisowi w KRS. Wirtualne biuro pozwala zachować prywatność – dzięki temu w rejestrach publicznych widnieje jedynie adres siedziby firmy, a nie dane prywatne, nawet jeśli sama działalność prowadzona jest w domu lub mieszkaniu właściciela.

Nasza filozofia jest prosta

Najlepsze ceny

Tworzymy ofertę w taki sposób, aby osiągnąć najlepszy w Warszawie stosunek jakości do ceny. Nieustannie badamy potrzeby naszych Klientów.

Ciągły rozwój

Stale rozwijamy naszą firmę, bo wiemy, że tylko dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom niezakłócone świadczenie usług.

Technologia

Stosujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii. Dzięki temu możemy zapewnić sprawną komunikację ze wszystkimi Klientami.

Partnerstwo

Naszych Klientów zawsze traktujemy po partnersku. Dzięki temu ponad 90% umów jest przedłużanych na kolejny okres. To po prostu działa!