fbpx

Obsługa korespondencji w wirtualnym biurze

Wirtualne biuro to miejsce, w którym możesz zarejestrować swoją firmę, ale nie masz obowiązku fizycznego przebywania pod danym adresem. Jednym z największych plusów tego rozwiązania jest profesjonalna obsługa korespondencji, która będzie spływać do Twojej firmy. Jak działają wirtualne biura?

Dlaczego wirtualne biura są tak popularne?

Wiele osób decyduje się na wynajęcie biura, chociaż wcale tam nie przebywa. Wynika to z faktu, że nie chcą, aby ich adres domowy stał się adresem firmowym. Nic w tym dziwnego, gdyż oddzielanie sfery zawodowej od prywatnej jest niezwykle ważne. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wirtualne biuro, czyli miejsce, w którym możesz zarejestrować swoją działalność i zlecić odbieranie swojej korespondencji, ale wcale nie musisz tam bywać.

Jest to rozwiązanie całkowicie legalne, które może ułatwić Ci wiele kwestii. Po pierwsze Twoja firma będzie kojarzona z miejscem, w którym zarejestrujesz działalność. Możesz więc wybrać wirtualne biuro Warszawa w prestiżowej lokalizacji, co znacznie zwiększy renomę Twojej marki w oczach klientów. Poza tym, jeśli mieszkasz np. w Krakowie, a chcesz prowadzić działalność np. w Warszawie, ponieważ wiesz, że łatwiej jest tam dostać dotację czy też obsługa Urzędu Skarbowego jest bardziej przyjazna, masz taką możliwość.

Obsługa korespondencji w wirtualnym biurze

Niezwykle ważnym aspektem jest również obsługa korespondencji. Jeśli otrzymujesz wiele listów, z pewnością przyda Ci się miejsce, w którym zostaną one posortowane, zeskanowane i wysłane na Twój adres e-mail. Taka usługa to stały element oferty opisanej na stronie wirtualne biuro Warszawa cena. Pamiętaj tylko, że od 15 marca 2018 roku w dokumentacji złożonej w Krajowym Rejestrze Sądowym powinien znaleźć się załącznik, który wskazuje się adres do doręczeń, czyli w Twoim przypadku wirtualny adres prowadzenia działalności.

W niektórych biurach istnieje możliwość zlecenia nie tylko gromadzenia korespondencji, ale także obsługi e-maila firmowego lub telefonu. Wszystko zależy od pakietu, który wybierzesz. Co więcej, część miejsc oferuje też przestrzenie coworkingowe i sale konferencyjne na wynajem, dzięki którym będziesz mógł od czasu do czasu popracować w swoim biurze lub spotkać się z klientem pod adresem swojej firmy.

Udostępnij artykuł swoim znajomym

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Przeczytaj także...