Program partnerski

Jesteś naszym Klientem? Teraz możesz na tym zarobić! Wystarczy, że polecisz nas swoim znajomym. Premia to aż 200 zł od każdej zawartej i opłaconej umowy. Zebranymi w ten sposób środkami możesz zapłacić za nasze usługi (np. przedłużenie abonamentu lub pakiet usług dodatkowych), a po przekroczeniu progu 500 zł, możesz wypłacić te środki przelewem.

Jak działa program partnerski?

Polecasz Klienta

Wystarczy, że przekażesz nam komu poleciłeś usługi Biznes Centrum (wystarczy numer NIP firmy). Oczywiście Twój znajomy także może przekazać nam informację, kto polecił mu nasze usługi.

Naliczamy premię

Po opłaceniu faktury przez poleconą osobę, naliczymy dla Ciebie 200 zł bonusu. Środki te możesz wykorzystać przez 12 miesięcy.

Odbierasz nagrody

Zebranymi środkami możesz zapłacić za nasze usługi, a gdy w zebranych bonusach przekroczysz 500 zł, to możesz wystawić nam fakturę na całą kwotę i otrzymać przelew na swoje konto!

Zgłoś polecenie

Polecenie możesz zgłosić wypełniając formularz lub:

Odpowiedzi na częste pytania naszych partnerów

Jak mogę zarobić na polecaniu Waszych usług?

Jeżeli korzystasz z naszych usług i uważasz, że warto polecić je swoim znajomym, to bardzo się cieszymy! Wystarczy, że napiszesz do nas maila i prześlesz np. numer NIP firmy, której nas poleciłeś. Jeżeli podpiszemy umowę z tą firmą, to po opłaceniu faktury naliczymy dla Ciebie 200 zł bonusu.

Czy muszę być Waszym Klientem aby zostać partnerem?

Najczęściej uczestnicy programu partnerskiego to nasi zadowoleni Klienci. Jeżeli jednak nie jesteś naszym Klientem, a uważasz, że możesz zarobić na polecaniu naszych usług, to napisz do nas! Z pewnością znajdziemy odpowiedni model współpracy.

Jakiś czas temu poleciłem komuś Wasze usługi. Czy premia zostanie naliczona wstecznie?

Niestety nie. Premie naliczamy wyłącznie wtedy, gdy polecenie nastąpiło najpóźniej w dniu zawarcia umowy.

Czy muszę wysyłać Wam maila z numerem NIP?

Jest to jedna z możliwości, ale nie jedyna. Także Twój znajomy podczas podpisywania umowy może powiedzieć nam kto był jego polecającym. Polecenie możesz zgłosić także przez formularz na tej stronie lub telefonicznie.

Jak mogę wypłacić zebrane premie?

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Zebrane środki mogą obniżyć kwotę faktury za nasze usługi – w ten sposób możesz np. zmniejszyć opłatę za kontynuację abonamentu nawet do zera! Po przekroczeniu progu 500 zł możesz także wystawić fakturę za polecenia, a my wypłacimy Ci bonus przelewem.

Jak długo będę dostawać premie za polecenie jednego Klienta?

Premia jest wypłacana jednorazowo i nie jest ponawiana w przypadku kontynuowania umowy. Bonus jest zapisywany tylko wtedy, gdy umowa jest zawarta z firmą, która w przeszłości nie korzystała z usług Biznes Centrum.

Za jakie usługi mogę zapłacić środkami z premii?

Środkami z premii możesz zapłacić za wszystkie nasze usługi.