Program partnerski

Polecaj nasze usługi i zarabiaj pieniądze

Jesteś naszym Klientem? Teraz możesz na tym zarobić! Wystarczy, że polecisz nas swoim znajomym. Premia to aż 10% od każdej transakcji. Możesz wypłacić je w gotówce lub wymienić na nasze usługi.

Jak to działa?

Polecasz Klienta

Wystarczy, że wyślesz maila i napiszesz komu poleciłeś nasze usługi (np. numer NIP firmy). Znajomy także może przekazać nam informację kto polecił mu nasze usługi.

Naliczamy premię

Po każdej wpłacie poleconego przez Ciebie Klienta, naliczamy 10% premii dla Ciebie. Dotyczy to pierwszej i każdej kolejnej transakcji.

Odbierasz nagrody

Zebrane środki możesz wypłacić (po wystawieniu nam faktury) lub wymienić na dowolne usługi z naszej oferty.

Często zadawane pytania

Jeżeli korzystasz z naszych usług i uważasz, że warto polecić je swoim znajomym, to bardzo się cieszymy! Wystarczy, że napiszesz do nas maila i prześlesz np. numer NIP firmy, której nas poleciłeś. Jeżeli podpiszemy umowę z tą firmą, to od każdej wpłaty naliczymy dla Ciebie 10% indywidualnej premii.

Niestety nie. Premie naliczamy wyłącznie wtedy, gdy polecenie nastąpiło przed zawarciem umowy.

Jest to jedna z możliwości, ale nie jedyna. Także Twój znajomy podczas podpisywania umowy może powiedzieć nam kto był jego polecającym. W takim przypadku od każdej wpłaty również otrzymasz 10% indywidualnej premii.

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wystawienie nam faktury na usługi marketingowe. Jeżeli np. Twój znajomy kupi pakiet za 456 zł netto, to Ty otrzymasz od nas 45,6 zł + VAT. Zamiast wypłacać gotówkę, możesz wymienić zebrane środki na nasze usługi – opłacić je w ten sposób częściowo lub w całości.

Stosujemy mechanizm tzw. wiecznej premii. Oznacza to, że premia będzie naliczana od każdej wpłaty danego Klienta, tak długo jak będzie on z nami współpracował.

Środkami z premii możesz zapłacić za wszystkie nasze usługi.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź dział pomocy. Wspólnie z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.