fbpx

Program partnerski

Jesteś naszym Klientem? Teraz możesz na tym zarobić! Wystarczy, że polecisz nas swoim znajomym. Premia to aż 10% od każdej transakcji. Możesz wypłacić je w gotówce lub wymienić na nasze usługi. Także polecona przez Ciebie osoba może otrzymać 10% zniżki od standardowej ceny na pierwszą zawartą umowę.

Jak działa program partnerski?

Polecasz Klienta

Wystarczy, że wyślesz maila i napiszesz komu poleciłeś nasze usługi (np. numer NIP firmy). Znajomy także może przekazać nam informację, kto polecił mu nasze usługi.

Naliczamy premię

Po każdej wpłacie poleconego przez Ciebie Klienta, naliczamy 10% premii dla Ciebie. Dotyczy to pierwszej i każdej kolejnej transakcji.

Odbierasz nagrody

Zebrane środki możesz wypłacić (po wystawieniu nam faktury) lub wymienić na dowolne usługi z naszej oferty. Bez minimalnego progu faktury.

Odpowiedzi na częste pytania naszych partnerów

Jak mogę zarobić na polecaniu Waszych usług?

Jeżeli korzystasz z naszych usług i uważasz, że warto polecić je swoim znajomym, to bardzo się cieszymy! Wystarczy, że napiszesz do nas maila i prześlesz np. numer NIP firmy, której nas poleciłeś. Jeżeli podpiszemy umowę z tą firmą, to od każdej wpłaty naliczymy dla Ciebie 10% indywidualnej premii.

Czy muszę być Waszym Klientem aby zostać partnerem?

Najczęściej uczestnicy programu partnerskiego to nasi zadowoleni Klienci. Jeżeli jednak nie jesteś naszym Klientem, a uważasz, że możesz zarobić na polecaniu naszych usług, to napisz do nas! Z pewnością znajdziemy odpowiedni model współpracy.

Jakiś czas temu poleciłem komuś Wasze usługi. Czy premia zostanie naliczona wstecznie?

Niestety nie. Premie naliczamy wyłącznie wtedy, gdy polecenie nastąpiło przed zawarciem umowy.

Czy muszę wysyłać Wam maila z numerem NIP?

Jest to jedna z możliwości, ale nie jedyna. Także Twój znajomy podczas podpisywania umowy może powiedzieć nam kto był jego polecającym. W takim przypadku od każdej wpłaty również otrzymasz 10% indywidualnej premii.

Jak mogę wypłacić zebrane premie?

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wystawienie nam faktury na usługi marketingowe. Jeżeli np. Twój znajomy kupi pakiet za 690 zł netto, to Ty otrzymasz od nas 69 zł + VAT. Zamiast wypłacać gotówkę, możesz wymienić zebrane środki na nasze usługi – opłacić je w ten sposób częściowo lub w całości.

Jak długo będę dostawać premie za polecenie jednego Klienta?

Stosujemy mechanizm tzw. wiecznej premii. Oznacza to, że premia będzie naliczana od każdej wpłaty danego Klienta, tak długo jak będzie on z nami współpracował.

Za jakie usługi mogę zapłacić środkami z premii?

Środkami z premii możesz zapłacić za wszystkie nasze usługi.

Czy poleceni przeze mnie Klienci mogą otrzymać 10% zniżki na pierwszą umowę?

Tak! W styczniu 2022 roku dodaliśmy kolejne rozwiązanie zwiększające sprzedaż naszych partnerów. Każdy kto poleca nasze usługi może otrzymać indywidualny kod rabatowy, który pozwala poleconemu Klientowi odebrać 10% zniżki na pierwszą umowę. Zastosowanie zniżki jest możliwe tylko i wyłacznie przy składaniu zamówienia przez naszą stronę (promocja nie obowiązuje w biurze). W takiej sytuacji nie trzeba nam zgłaszać takich poleceń – przypiszemy je automatycznie do konkretnego partnera na bazie jego unikalnego kodu rabatowego.