Przesyłki kurierskie - punkt obsługi

Osoby często nadające przesyłki powinny zapoznać się z ofertą punktu obsługi przesyłek kurierskich, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Korzystając z naszych usług masz możliwość nadania przesyłek za pośrednictwem firmy GLS, a płatności dokonujesz przy nadawaniu przesyłki. Dla Twojej wygody akceptujemy zapłatę nie tylko w gotówce, ale także kartą. Ponadto możesz nadać przesyłkę w ramach oferty firmy InPost. W takim przypadku zapłacisz za nią on-line na stronie internetowej InPostu, a w punkcie jedynie pozostawisz paczkę, która wkrótce zostanie odebrana przez kuriera.

Na rosnącą popularność punktu obsługi przesyłek kurierskich wpływ mają także dogodne godziny otwarcia. Przesyłkę możesz nadać od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00 oraz w soboty między godziną 10:00 a 16:00. Taki czas otwarcia punktu jest wygodny dla większości osób, ponieważ nawet jeśli ktoś codziennie pracuje do godziny 17:00, to nadal ma możliwość nadania przesyłki w punkcie, który otwarty jest aż do godziny 18:00. Atrakcyjną opcję stanowi również otwarcie punktu także w soboty.

Dlaczego warto skorzystać z naszego punktu obsługi przesyłek kurierskich?

Jeśli masz do nadania paczkę i nie wiesz, jaką drogą ją wysłać – wybierz tę, która jest dla Ciebie korzystniejsza. Punkt obsługi przesyłek kurierskich w Biznes Centrum to przeciwieństwo Poczty Polskiej, która z pewnością kojarzy się każdemu z długimi i męczącymi kolejkami. U nas unikniesz czekania, a cały proces nadania czy odebrania przesyłki trwa zazwyczaj kilka minut. Ponadto zapewniamy szybką wysyłkę, dzięki czemu zyskujesz pewność, że paczka trafi do adresata bez zbędnych opóźnień.

Pamiętaj, że oferujemy również możliwość odebrania paczki, którą pozostawi kurier GLS (w sytuacji, gdy nie zastanie nikogo w domu lub na Twoje życzenie, czyli tzw. przekierowanie). Podobna opcja jest w przypadku nieodebrania przesyłki od kuriera InPostu. Zostanie ona wysłana do naszego punktu obsługi przesyłek kurierskich, skąd będziesz mógł ją odebrać. Będzie to możliwe również w przypadku przepełnienia wybranego Paczkomatu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedz się, jak działa Punkt Obsługi Paczek InPost i dlaczego Twoja przesyłka znalazła się właśnie u nas.

O nas

BiznesCentrum to miejsce w którym chcemy dostarczać pełne spektrum rozwiązań dla małych i średnich firm. Od rejestracji, aż po zaawansowane działania marketingowe.


Kontakt

al. Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa
Pasaż Muranów, poziom-1

22 299 09 06

biuro@biznescentrum.com


Korzystamy z plików cookies. Nasza Polityka Prywatności.