Punkt Obsługi Paczek InPost

Dogodna lokalizacja przy al. Jana Pawła II 43A/37B w Warszawie

(Pasaż Muranów)

Odbierz paczkę

W naszym punkcie możesz odebrać paczkę przekierowaną z przepełnionego Paczkomatu lub nadaną do odbioru w PaczkoPunkcie. Jesteśmy jak Paczkomat, ale u nas obsłuży Ciebie żywy człowiek 😉 Także w soboty.

Wyślij paczkę

Jeżeli chcesz nadać paczkę do dowolnego Paczkomatu w Polsce lub pod wskazany adres, to możesz to zrobić w naszym punkcie. Przesyłkę możesz opłacić przez stronę InPostu lub u nas - gotówką lub kartą.

Zwróć towar

Nietrafiony zakup w Internecie? Jeżeli sklep obsługuje zwroty za pośrednictwem Inpostu, to przesyłkę możesz nadać w naszym punkcie. Obsługujemy także Zwroty Allegro, potrzebujesz tylko numeru zwrotu.

Jak działa PaczkoPunkt?

Z pewnością nie jeden raz spotkałeś się z tajemniczym skrótem, jakim jest POP. Jeśli jeszcze go nie rozszyfrowałeś to podpowiadamy – POP to nic innego jak Punkt Obsługi Paczek (zwany też PaczkoPunktem). Obsługuje on przesyłki, które z jakiegoś powodu nie trafiły do Paczkomatu lub bezpośrednio do klienta. Taka  sytuacja może mieć miejsce w przypadku przepełnienia lub uszkodzenia wybranej maszyny, co  uniemożliwia zostawienie w niej paczki. Aby nie była odsyłana do odległego Oddziału wymyślono inne rozwiązanie, jakim jest właśnie POP. Paczka trafia do Punktu Obsługi Paczek, czyli do lokalnego i  tymczasowego magazynu, który nie może być oddalony więcej niż o 2 kilometry w linii prostej od wybranego przez klienta Paczkomatu.

 

Klient ma dwa dni na odebranie swojej przesyłki. Jeśli w tym czasie tego nie zrobi to przesyłka po raz kolejny jest dostarczana do Paczkomatu, skąd bez problemu można ją odebrać. Nie musisz się przejmować, że przez to zamieszenie nie będziesz wiedział, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka, ponieważ na każdym etapie będziesz dostawał informację o statusie zamówienia za pomocą smsów i maili.

 

Odbieranie przesyłek w POP

 

Jeśli dostaniesz wiadomość, że z jakiekogolwiek powodu Twoja paczka została przewieziona do naszego Punktu Obsługi Paczek to będziesz mógł ją odebrać w przeciągu dwóch dni. Aby tego dokonać wymagany może być od Ciebie dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem oraz numer przesyłki, który umieszczany jest na awizo (możesz go otrzymać także w SMSie). Dzięki takiej opcji masz możliwość szybszego odbioru nie tylko przesyłek paczkomatowych, ale także kurierskich, których nie odebrałeś pod wskazanym adresem podczas wizyty kuriera.

 

Przesyłka może trafić do Punktu Obsługi Przesyłek w przypadku zamówienia jej za pomocą takich opcji, jak Kurier Inpost, Allegro Kurier lub miniKurier24. W każdym z tych przypadków kurier ma obowiązek spróbować doręczyć Twoją przesyłkę dwukrotnie. Jeśli mu się nie uda – paczka zostaje przekierowana do najbliższego punktu POP. Otrzymasz wtedy awizo drogą telefoniczną lub mailową, z którym powinieneś udać się do POP w celu odbioru swojej przesyłki.

InPost - cennik

8x38x64cm do 25kg

Mała paczka do Paczkomatu
12,99 zł
  •  

8x38x64 cm do 25kg

Mała paczka do domu lub biura
15,99 zł
  •  

19x38x64cm do 25kg

Średnia paczka do Paczkomatu
13,99 zł
  •  

19x38x64 cm do 25kg

Średnia paczka do domu lub biura
17,49 zł
  •  

41x38x64cm do 25kg

Duża paczka do Paczkomatu
15,99 zł
  •  

41x38x64 cm do 25kg

Duża paczka do domu lub biura
20,49 zł
  •