Wirtualne biuro - cennik

Mamy naprawdę niskie ceny

W jaki sposób powstał nasz cennik?

Usługi podstawowe

Nie chcemy komplikować oferty. Dlatego niezależnie od długości umowy otrzymujesz:
 • Adres do rejestracji firmy
 • Adres do korespondencji
 • Odbiór listów bez limitu
 • Odbiór do 10 paczek miesięcznie
 • Powiadomienia e-mail o nowych listach
 • Dostęp do panelu on-line

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe można dokupić do każdego okresu umowy na wirtualne biuro:
 • Skanowanie listów
 • Powiadomienia SMS o nowych listach
 • Odbiór paczek bez limitu

Poniżej prezentujemy zakres usług podstawowych wirtualnego biura wraz z cennikiem (także w przeliczeniu na miesiące) oraz pakiety usług dodatkowych. Zwracamy uwagę na fakt, że w naszej ofercie nie są dostępne płatności miesięczne – w każdym przypadku należność za cały okres opłacana jest z góry w momencie podpisywania umowy lub składania zamówienia on-line.

Wirtualne biuro w Warszawie - jaka jest cena wynajmu?

Cena wynajmu wirtualnego biura w Biznes Centrum została skalkulowana w taki sposób, aby koszty dla naszych Klientów były możliwie najniższe. Dlatego rozdzieliliśmy usługi podstawowe, które są niezbędne dla każdej firmy od rozwiązań, które są opcjonalne i dokupowane w ramach konkretnych potrzeb. To sprawia, że nasze usługi są dostosowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów, którzy z racji prowadzonej działalności mają zróżnicowane wymagania. Ostateczna cena wynajmu wirtualnego biura to koszt usług podstawowych i dobranych dodatkowo usług nieobowiązkowych.

Od czego zależy cena wynajmu wirtualnego biura?

Cena wynajmu wirtualnego biura zależy przede wszystkim od okresu na jaki zostanie zawarta umowa. Im dłuższy czas wynajmu, tym cena w przeliczeniu na jeden miesiąc jest niższa. W przypadku wszystkich pakietów, pobieramy całe wynagrodzenie z góry – w ten sposób nasi Klienci zyskują gwarancję niezmiennej ceny w całym okresie trwania umowy.

Na cenę wynajmu wirtualnego biura ma wpływ także zakres usług dodatkowych. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wiele rozwiązań, które zwiększają zakres świadczonych usług: skanowanie listów, wysyłanie powiadomień SMS oraz przyjmowanie przesyłek kurierskich bez limitu.

Okres wynajmu wirtualnego biura, a jego cena

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego oszczędności zwiększają się wraz ze zwiększaniem okresu najmu. W przypadku umowy na 6 miesięcy, cena w przeliczeniu na jeden miesiąc wynosi 50 zł netto. Najpopularniejszy wariant wirtualnego biura, czyli umowa na rok, to koszt miesięczny na poziomie 33 zł netto. W przypadku umowy na 1,5 roku, cena w przeliczeniu na 1 miesiąc spada do 29 zł netto, a dla opcji dwuletniej do 26 zł. Najmniej za wirtualne biuro płacą Klienci, którzy podpisują umowę na 3 lata – w tym przypadku cena za jeden miesiąc wynosi zaledwie 22 zł netto.

Cennik wirtualnego biura Biznes Centrum

Jeśli dobrze zapoznasz się z naszym cennikiem usług, zauważysz, że w każdym pakiecie oferujemy szereg rozmaitych świadczeń. Koszt najmu dotyczy nie tylko użyczenia adresu, ale również szeregu innych usług. W koszty wliczone jest między innymi przyjęcie i sortowanie odebranej korespondencji. Za dodatkową opłatą zajmiemy się również skanowaniem listów oraz wysyłaniem do klientów informacji o ich dotarciu w formie SMS. Bez dodatkowych kosztów wysyłamy natomiast powiadomienia e-mail o każdej nowej przesyłce. Bez względu na to, w jakiej opcji chcesz wynająć wirtualne biuro, cennik uwzględnia usługi dodatkowe. Niemniej jednak ostatecznie to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Wybierz najlepiej odpowiadający Ci plan płatności i skontaktuj się z nami w celu podpisania umowy. Możemy to zrobić na żywo w naszym biurze, jak również online. Wystarczy dosłownie moment, abyś stał się klientem wirtualnego biura pod prestiżowym warszawskim adresem.

6 miesięcy
12 miesięcy
18 miesięcy
24 miesiące
36 miesięcy
cena brutto
369 zł
487,08 zł
642,06 zł
767,52 zł
974,16 zł
cena netto
300 zł
396 zł
522 zł
624 zł
792 zł
netto miesięcznie*
50 zł
33 zł
29 zł
26 zł
22 zł
adres rejestracyjny
adres korespondencyjny
odbiór listów bez limitu
przechowywanie listów do 60 dni
odbiór do 10 paczek miesięcznie
powiadomienia e-mail o nowych listach
dostęp do panelu klienta 24/7
* przeliczenie wyłącznie w celach poglądowych – za wszystkie pakiety obowiązuje jednorazowa płatność z góry

Skanowanie listów - cennik usług dodatkowych

Za każdym razem, gdy odbierzemy list adresowany do Twojej firmy, wyślemy powiadomienie na Twój adres e-mail. Napiszemy tam kto jest nadawcą przesyłki i jaki jest jej typ (np. zwykła, polecona itd.). Jeżeli spodziewasz się istotnej przesyłki, to możesz odebrać ją w godzinach naszej pracy. Jeżeli jednak nie masz możliwości wizyty w naszym biurze, to idealnym rozwiązaniem będzie usługa dodatkowa polegająca na skanowaniu korespondencji. Jest ona dostępna po wykupieniu jednego z poniższych pakietów:

 • Skanowanie - 50 sztuk 49,20 zł

  W ramach tego pakietu zeskanujemy do 50 wybranych przez Ciebie listów w całym okresie umowy.

 • Skanowanie - 100 sztuk 92,25 zł

  W ramach tego pakietu zeskanujemy do 100 wybranych przez Ciebie listów w całym okresie umowy.

 • Skanowanie - 300 sztuk 258,30 zł

  W ramach tego pakietu zeskanujemy do 300 wybranych przez Ciebie listów w całym okresie umowy.

Powiadomienia SMS - cennik usług dodatkowych

Bezpłatne powiadomienia e-mail o każdym liście to wygodny sposób na kontrolowanie korespondencji przychodzącej. Czasami zdarza się jednak, że wiadomość zniknie w gąszczu innych ważnych informacji lub zwyczajnie wpadnie do SPAM-u (zazwyczaj wtedy, gdy to naprawdę coś pilnego). Sugerujemy skorzystanie z pakietu powiadomień SMS, dzięki którym krótka wiadomość tekstowa trafi na Twój telefon za każdym razem, gdy przyjmiemy nowy list adresowany do Twojej firmy.

 • Powiadomienia SMS - 50 sztuk 24,60 zł

  W ramach tego pakietu wyślemy do 50 powiadomień SMS o nowych listach w całym okresie umowy.

 • Powiadomienia SMS - 100 sztuk 47,97 zł

  W ramach tego pakietu wyślemy do 100 powiadomień SMS o nowych listach w całym okresie umowy.

 • Powiadomienia SMS - 300 sztuk 140,22 zł

  W ramach tego pakietu wyślemy do 300 powiadomień SMS o nowych listach w całym okresie umowy.

Odbiór paczek bez limitu - cennik usług dodatkowych

Większość naszych Klientów otrzymuje maksymalnie kilka paczek rocznie. Jeżeli otrzymujesz do 10 paczek miesięcznie, to nie musisz nic dopłacać. Czasami jednak specyfika działalności wiąże się z otrzymywaniem zdecydowanie większej ilości paczek, co ma miejsce szczególnie w przypadku prowadzenia sklepu internetowego. Z uwagi na ograniczone miejsce do przechowywania, usługa odbioru nielimitowanej liczby przesylek wymaga wykupienia dodatkowego pakietu – zgodnie z poniższym cennikiem:

 • Odbiór paczek bez limitu do umowy na 6 miesięcy 73,80 zł

  W ramach tego pakietu będziemy odbierać paczki kurierskie bez limitu w przez 6 miesięcy (nie odbieramy przesyłek paletowych)

 • Odbiór paczek bez limitu do umowy na 12 miesięcy 147,60 zł

  W ramach tego pakietu będziemy odbierać paczki kurierskie bez limitu w przez 12 miesięcy (nie odbieramy przesyłek paletowych)

 • Odbiór paczek bez limitu do umowy na 18 miesięcy 221,40 zł

  W ramach tego pakietu będziemy odbierać paczki kurierskie bez limitu w przez 3 miesiące (nie odbieramy przesyłek paletowych)

 • Odbiór paczek bez limitu do umowy na 24 miesiące 295,20 zł

  W ramach tego pakietu będziemy odbierać paczki kurierskie bez limitu w przez 24 miesiące (nie odbieramy przesyłek paletowych)

 • Odbiór paczek bez limitu do umowy na 36 miesięcy 442,80 zł

  W ramach tego pakietu będziemy odbierać paczki kurierskie bez limitu w przez 36 miesięcy (nie odbieramy przesyłek paletowych)