Wirtualne biuro - cennik

Sprawdź ceny i zamów on-line

Swoboda wyboru i zawsze atrakcyjne ceny

Wybierając umowę na czas określony możesz otrzymać nawet 68% niższą ceną niż w przypadku umowy na czas nieokreślony. Im dłuższy czas obowiązywania umowy, tym niższa cena w przeliczeniu za miesiąc. Jeżeli chcesz skorzystać z ceny promocyjnej, wymagana jest płatność z góry za cały okres. W przypadku umowy na czas nieokreślony, fakturę otrzymasz co miesiąc.

Umowa na 24 miesiące

560,88 zł brutto

Płatność jednorazowa za 24 miesiące

W przeliczeniu to 23,37 zł miesięcznie

Umowa na 12 miesięcy

369 zł brutto

Płatność jednorazowa za 12 miesięcy

W przeliczeniu to 30,75 zł miesięcznie

Umowa na 6 miesięcy

287,82 zł brutto

Płatność jednorazowa za 6 miesięcy

W przeliczeniu to 47,97 zł miesięcznie

Umowa na czas nieokreślony

72,57 zł brutto / miesiąc

Płatność co miesiąc

Wirtualne biuro - cennik usług

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wypracowanie odpowiednich procedur oraz kilkuletnie doświadczenie w branży umożliwiły nam pogodzenie tego z niskimi cenami. Dzisiaj cennik naszych usług wyróżnia się na tle konkurencji. Oferujemy atrakcyjne stawki za wynajem biura w wyjątkowej lokalizacji. Cennik usług świadczonych przez naszą firmę jest rozbudowany, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie opcję. To klient decyduje, z jakich usług chce skorzystać oraz na jak długo podpisze umowę.

Wirtualne biuro cennik uzależniony od okresu trwania umowy

Cennik usług świadczonych przez naszą firmę jest uzależniony od tego, na jak długo podpisujemy umowę. Czy będzie to 6 miesięcy, 12 miesięcy czy też 24 miesiące – zależy od Ciebie. Wspomniane 6 miesięcy to minimalna długość umowy podpisywanej na czas określony. Jednak nasz cennik wirtualnego biura uwzględnia również umowę na czas nieokreślony. Umowę tę podpisujemy bezterminowo, a użytkownik ma możliwość wypowiedzenia jej w dowolnym momencie. Płatność następuje cyklicznie co miesiąc. Natomiast najdłuższa dostępna umowa dotyczy zobowiązania na 24 miesiące. Pamiętaj, że im dłuższy okres trwania umowy, tym bardziej jest ona opłacalna. Najwięcej oszczędzasz, decydując się na 2-roczną umowę. Pragniemy zaznaczyć, że w przypadku umów terminowych pobieramy opłatę z góry za cały okres jej trwania.

Cennik usług w Biznes Centrum

Jeśli dobrze zapoznasz się z naszym cennikiem usług, zauważysz, że w każdym pakiecie oferujemy szereg rozmaitych świadczeń. Koszt najmu dotyczy nie tylko użyczenia adresu, ale również szeregu innych usług. W koszty wliczone jest między innymi przyjęcie i sortowanie odebranej korespondencji. Zajmujemy się również skanowaniem listów oraz wysyłaniem do klientów informacji o ich dotarciu. Bez względu na to, w jakiej opcji chcesz wynająć wirtualne biuro, cennik uwzględnia usługi dodatkowe. Niemniej jednak ostatecznie to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Wybierz najlepiej odpowiadający Ci plan płatności i skontaktuj się z nami w celu podpisania umowy. Możemy to zrobić na żywo w naszym biurze, jak również online. Wystarczy dosłownie moment, abyś stał się właścicielem wirtualnego biura pod prestiżowym warszawskim adresem.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź dział pomocy. Wspólnie z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.