fbpx

Wirtualne biuro - cennik

Mamy naprawdę niskie ceny

W jaki sposób powstał nasz cennik?

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe można dokupić do każdego okresu umowy na wirtualne biuro:

Cennik podstawowy - wynajem wirtualnego biura

Większość naszych Klientów korzysta wyłącznie z usług podstawowych. Przede wszystkim dlatego, że ich zakres jest na tyle duży, że zwyczajnie nie ma potrzeby dokupowania usług dodatkowych. Poniżej prezentujemy zakres usług podstawowych wraz z cennikiem (także w przeliczeniu na miesiące). Zwracamy jednak uwagę na fakt, że w naszej ofercie nie są dostępne płatności miesięczne – w każdym przypadku należność za cały okres opłacana jest z góry w momencie podpisywania umowy lub składania zamówienia on-line.

3 miesiące
6 miesięcy
12 miesięcy
24 miesiące
36 miesięcy
cena brutto
221,40 zł
319,80 zł
418,20 zł
651,90 zł
848,70 zł
cena netto
180 zł
260 zł
340 zł
530 zł
690 zł
netto miesięcznie*
60 zł
43,33 zł
28,33 zł
22,08 zł
19,17 zł
adres rejestracyjny
adres korespondencyjny
odbiór listów bez limitu
przechowywanie listów do 90 dni
odbiór do 10 paczek miesięcznie
powiadomienia e-mail o nowych listach
dostęp do panelu klienta 24/7
* przeliczenie wyłącznie w celach poglądowych – za wszystkie pakiety obowiązuje jednorazowa płatność z góry

Adres do korespondencji

Stałym elementem wszystkich pakietów dostępnych w naszej ofercie jest wynajem adresu do korespondencji. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zapomnieć o oczekiwaniu na listonosza czy konieczności wizyty na poczcie w celu odbioru awiza. To bardzo ceniona przez naszych klientów usługa, ponieważ wciąż korespondencja w firmie w dużej mierze jest realizowana tradycyjnie, co w szczególności odnosi się do Urzędów Skarbowych czy ZUS-u.

Adres do korespondencji wynajęty w Biznes Centrum pozwala wskazać np. w CEIDG (pole „adres do doręczeń”) nasz lokal jako miejsce, do którego powinny trafiać kierowane do firmy listy. W cenę wliczone są nielimitowane powiadomienia e-mail o każdym otrzymanym liście, a wykaz korespondencji można sprawdzić w każdym momencie także logując się do panelu klienta.

Wynajem adresu do korespondencji to sprawdzony sposób na optymalizację czasu i kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Rozwiązanie takie można uzupełnić dodatkowo o opcję skanowania listów, dzięki czemu cały obieg informacji odbędzie się w pełni on-line, bez konieczności wychodzenia z domu.

Odbiór listów bez limitu

Każdego dnia w imieniu naszych Klientów odbieramy różnego typu korespondencję. Są to zarówno listy polecone z Urzędów Skarbowych, ZUS-u czy sądów, ale także zwykłe listy, przekazy pocztowe czy gazetki reklamowe. Odbiór firmowej korespondencji jest wliczony w cenę każdego pakietu, niezależnie od czasu trwania umowy czy wykupionych opcji dodatkowych.

Odbiór korespondencji odbywa się na podstawie udzielonego upoważnienia, które stanowi załącznik do umowy. Standardowo proponujemy odbiór wszelkiego rodzaju listów, ale istnieje możliwość, aby odbiór listów poleconych został wyłączony z zakresu świadczonych usług. W takim przypadku przekazujemy informację o otrzymanym awizo, a fizycznego odbioru listów z poczty dokonuje Klient.

Odbiór codziennej korespondencji pocztowej zlecony naszym pracownikom pozwala uniknąć ryzyka upłynięcia 14-dniowego okresu, w trakcie którego poczta wydaje niedoręczone listy w swoich placówkach. To bardzo istotne, ponieważ nawet listy fizycznie nieodebrane są w pewnym momencie traktowane jako skutecznie doręczone.

Odbiór do 10 paczek miesięcznie

W cenę każdego pakietu wliczony jest odbiór paczek firmowych (do 10 sztuk miesięcznie), co dotyczy przede wszystkim przesyłek kurierskich. Ograniczenie ilości paczek firmowych na poziomie 10 sztuk miesięcznie jest efektem naszych analiz, z których wynikało, że niemal wszyscy klienci otrzymują każdego miesiąca od 2 do 5 tego rodzaju przesyłek. Założyliśmy więc także dodatkowy margines, który jest istotny np. w grudniu, gdy notujemy zwiększoną liczbę odbieranych przesyłek kurierskich.

Limit na odbiór paczek firmowych został wprowadzony z uwagi na ograniczone miejsce do przechowywania – szczególnie dużych – pudełek w naszym biurze. Pomimo zapisanego w umowie 90-dniowego okresu na odbiór korespondencji, serdecznie prosimy, aby odbiór przesyłki kurierskiej o dużych gabarytach następował możliwe szybko. W ten sposób możemy świadczyć nasze usługi w sposób niezakłócony.

W momencie, gdy nastąpi odbiór przesyłki kurierskiej, wysyłamy standardowe powiadomienie e-mail o nowej korespondencji. Informujemy, że niezależnie od pakietu czy wybranych opcji dodatkowych nie odbieramy przesyłek paletowych.

Powiadomienie e-mail o nowych listach

Sprawne zarządzanie firmą wiąże się z koniecznością szybkiego dostępu do informacji. Dlatego w każdym pakiecie bez dodatkowych opłat dostępne jest powiadomienie e-mail o nowych listach. Nasz system automatycznie po wprowadzeniu do panelu klienta nowego listu, wysyła powiadomienie na wskazany w umowie adres e-mail. Umożliwiamy także wskazanie większej niż 1 liczby adresów e-mail na które wysyłane jest powiadomienie.

Z uwagi na to, że systemy pocztowe na niektórych portalach klasyfikują automatycznie wysyłane maile jako SPAM, to oprócz powiadomień e-mail, wykaz korespondencji jest dostępny także w panelu klienta. Ponadto dla Klientów, którzy nie chcą przegapić żadnej informacji, wdrożyliśmy także opcje powiadomień wysyłanych SMS-em.

Powiadomienie e-mail o nowych listach może być uzupełnione także o przycisk umożliwiający zamówienie skanu korespondencji. W takim przypadku niezbędne będzie jednak wykupienie usługi dodatkowej. Odebrane przez nas listy są przechowywane w naszym biurze przez 3 miesiące od dnia wysłania powiadomienia e-mail o nowym liście.

Dostęp do panelu on-line

Każdy Klient otrzymuje w ramach umowy dostęp do panelu on-line, który umożliwia sprawdzenie najważniejszych informacji dotyczących odebranej korespondencji. Dane umożliwiające logowanie się do panelu on-line są umieszczone na ostatniej stronie umowy, a pierwszy dostęp odbywa się poprzez wygenerowane przez nas hasło. Po zalogowaniu się możliwa jest zmiana hasła na własne, a w przypadku jego zapomnienia można skorzystać z opcji jego zresetowania.

W ramach panelu on-line można sprawdzić wykaz korespondencji, który zawiera informacje o datach odbioru, a także typach otrzymanej korespondencji (np. listy polecone, listy zwykłe, paczki itd.). Z poziomu panelu możliwe jest także zamówienie skanu listu (w przypadku posiadania takiej opcji) oraz pobranie wcześniej wykonanych skanów.

Dostęp do panelu on-line jest możliwy w różnych wersjach językowych. Domyślnie jest to język polski, ale po przełączeniu może to być także angielski, czeski, słowacki, niemiecki, rosyjski, a nawet turecki.

Skanowanie listów - cennik usług dodatkowych

Za każdym razem, gdy odbierzemy list adresowany do Twojej firmy, wyślemy powiadomienie na Twój adres e-mail. Napiszemy tam kto jest nadawcą przesyłki i jaki jest jej typ (np. zwykła, polecona itd.). Jeżeli spodziewasz się istotnej przesyłki, to możesz odebrać ją w godzinach naszej pracy. Jeżeli jednak nie masz możliwości wizyty w naszym biurze, to idealnym rozwiązaniem będzie usługa dodatkowa polegająca na skanowaniu korespondencji. Jest ona dostępna po wykupieniu jednego z poniższych pakietów:

Jeżeli zastanawiasz się nad szczegółowymi zasadami związanymi ze skanowaniem korespondencji, to informujemy, że:

 • po wykupieniu pakietu skanowania, w mailach informujących o nowej przesyłce zobaczysz dodatkowy przycisk – “Zamów skan” (dopiero po jego kliknięciu trafi do nas zlecenie wykonania skanu)
 • sam decydujesz, które listy mają być zeskanowanie, więc nie ma ryzyka, że pakiet wyczerpie się np. z powodu skanowania znanych Ci i powtarzających się treści (np. przesyłki marketingowe)
 • niezależnie od tego jak gruby list będziemy dla Ciebie skanować, zawsze policzymy go jako jedną sztukę – innymi słowy, list, który ma np. 30 stron to u nas wciąż tylko 1 skan
 • pakiet skanowania można zakupić w momencie podpisywania umowy lub później – np. wtedy, gdy okaże się, że pilnie musisz zapoznać się z zawartością otrzymanej korespondencji (możesz zapłacić on-line w kilka minut)
 • w przypadku, gdy w okresie Twojej umowy nie wykorzystasz wszystkich skanów, ale będziesz kontynuować najem wirtualnego biura w kolejnym okresie, to przeniesiemy niewykorzystaną pulę bez dodatkowych opłat
 • gwarantujemy, że skany zamówione przed godziną 17.00 w dni robocze otrzymasz jeszcze tego samego dnia – trafią one do Twojego panelu oraz na adres e-mail

Powiadomienia SMS - cennik usług dodatkowych

Bezpłatne powiadomienia e-mail o każdym liście to wygodny sposób na kontrolowanie korespondencji przychodzącej. Czasami zdarza się jednak, że wiadomość zniknie w gąszczu innych ważnych informacji lub zwyczajnie wpadnie do SPAM-u (zazwyczaj wtedy, gdy to naprawdę coś pilnego). Dlatego warto regularnie logować się do panelu klienta, by upewnić się, że nie przeoczymy kluczowych dla firmy wiadomości. Jeszcze wygodniejszą metodą jest skorzystanie z pakietu powiadomień SMS, dzięki którym krótka wiadomość tekstowa trafi na Twój telefon za każdym razem, gdy przyjmiemy nowy list adresowany do Twojej firmy.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje związane z powiadomieniami SMS, które są opcjonalnym dodatkiem do każdego okresu trwania umowy:

 • powiadomienia SMS wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu korespondencji adresowanej do Twojej firmy
 • w wiadomości SMS przekazujemy informację o nadawcy listu i jego typie (np. “Odebraliśmy list polecony z ZUS-u. Szczegóły w panelu klienta”)
 • jeżeli danego dnia trafi do Ciebie kilka listów, to powiadomienia o ich nadawcach wyślemy w jednym SMS-ie (chyba, że zostaną one dostarczone przez różnych listonoszy/kurierów – wtedy wiadomości może być nawet kilka w ciągu jednego dnia)
 • pakiet powiadomień SMS możesz zakupić w dowolnym momencie – podczas podpisywania umowy lub później
 • niewykorzystane SMS-y są przenoszone na kolejną umowę bez dodatkowych opłat – nawet jeśli nie wykorzystasz wszystkich powiadomień w pierwszym okresie, to będziesz mógł wykorzystać je pod warunkiem kontynuowania współpracy
 • w Twoim telefonie nadawcą SMS-ów z powiadomieniami nie będzie zwykły numer telefonu – zamiast niego pojawi się “Twoje Biuro”

Odbiór paczek bez limitu - cennik usług dodatkowych

Większość naszych Klientów otrzymuje maksymalnie kilka paczek rocznie – zazwyczaj w ostatnim kwartale, gdy często wysyłane są kosze prezentowe z okazji zbliżających się świąt. Jeżeli otrzymujesz do 10 paczek miesięcznie, to nie musisz nic dopłacać. Czasami jednak specyfika działalności wiąże się z otrzymywaniem zdecydowanie większej ilości paczek, co ma miejsce szczególnie w przypadku prowadzenia sklepu internetowego. Obsługa zwrotów nietrafionych zakupów pod adresem domowym nie jest komfortowa, dlatego taką usługę można powierzyć operatorowi wirtualnego biura. Z uwagi na ograniczone miejsce do przechowywania, taka usługa wymaga jednak wykupienia dodatkowego pakietu – zgodnie z poniższym cennikiem:

Jeżeli spodziewasz się, że trafi do Ciebie więcej niż 10 paczek w miesiącu, to zapoznaj się z dodatkowymi informacjami o paczkach bez limitu:

 • nie traktujemy wszystkich przesyłek kurierskich jako paczki – jeżeli jest to standardowa koperta, to będziemy traktować ją jako zwykły list i dodatkowy pakiet nie będzie Ci potrzebny
 • jako paczki liczymy wszystkie pudełka, w których każdy z wymiarów (długość, szerokość, wysokość) przekracza jednocześnie 10 centymetrów – czyli np. długa i szeroka, ale płaska koperta nie jest oczywiście paczką
 • jeżeli w danym miesiącu trafi do Ciebie więcej niż 10 paczek, a nie masz wykupionego pakietu odbiorów bez limitu, to nie musisz się martwić – odbierzemy je wszystkie (poinformujemy Cię jednak, że w kolejnym miesiącu nie będziemy odbierać paczek ponad limit 10 sztuk, jeżeli nie wykupisz dodatkowego pakietu)
 • rekomendujemy wykupienie tego pakietu już na etapie podpisywania umowy, gdyż nie możemy zagwarantować jego dostępności w przyszłości (jeżeli w danym momencie wielu Klientów będzie korzystać z odbiorów paczek bez limitu, to zwyczajnie może zabraknąć miejsca do przechowywania)
 • w przypadku otrzymywania dużej liczby paczek będziemy oczekiwali regularnego ich odbierania i będziemy o tym często przypominać

Wirtualne biuro - cennik usług

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wypracowanie odpowiednich procedur oraz kilkuletnie doświadczenie w branży umożliwiły nam pogodzenie tego z niskimi cenami. Dzisiaj cennik naszych usług wyróżnia się na tle konkurencji. Oferujemy atrakcyjne stawki za wynajem biura w wyjątkowej lokalizacji. Cennik usług świadczonych przez naszą firmę jest rozbudowany, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie opcję. To klient decyduje, z jakich usług chce skorzystać oraz na jak długo podpisze umowę.

Wirtualne biuro cennik uzależniony od okresu trwania umowy

Cennik usług świadczonych przez naszą firmę jest uzależniony od tego, na jak długo podpisujemy umowę. Czy będą to 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy, 24 miesiące czy też 36 miesięcy – zależy od Ciebie. Wspomniane 3 miesiące to minimalna długość umowy podpisywanej na czas określony. Nasz cennik wirtualnego biura od początku 2022 roku nie uwzględnia już umowy na czas nieokreślony. Umowę tę podpisywaliśmy w przeszłości bezterminowo, a użytkownik miał możliwość wypowiedzenia jej w dowolnym momencie. Płatność za wszystkie aktualnie dostępne pakiety następuje za cały okres z góry. Natomiast najdłuższa dostępna umowa dotyczy zobowiązania na 36 miesięcy. Pamiętaj, że im dłuższy okres trwania umowy, tym bardziej jest ona opłacalna. Najwięcej oszczędzasz, decydując się na 3-letnią umowę. Pragniemy podkreślić, że w przypadku umów terminowych pobieramy opłatę z góry za cały okres jej trwania.

Cennik usług w Biznes Centrum

Jeśli dobrze zapoznasz się z naszym cennikiem usług, zauważysz, że w każdym pakiecie oferujemy szereg rozmaitych świadczeń. Koszt najmu dotyczy nie tylko użyczenia adresu, ale również szeregu innych usług. W koszty wliczone jest między innymi przyjęcie i sortowanie odebranej korespondencji. Za dodatkową opłatą zajmiemy się również skanowaniem listów oraz wysyłaniem do klientów informacji o ich dotarciu w formie SMS. Bez dodatkowych kosztów wysyłamy natomiast powiadomienia e-mail o każdej nowej przesyłce. Bez względu na to, w jakiej opcji chcesz wynająć wirtualne biuro, cennik uwzględnia usługi dodatkowe. Niemniej jednak ostatecznie to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Wybierz najlepiej odpowiadający Ci plan płatności i skontaktuj się z nami w celu podpisania umowy. Możemy to zrobić na żywo w naszym biurze, jak również online. Wystarczy dosłownie moment, abyś stał się klientem wirtualnego biura pod prestiżowym warszawskim adresem.