Wirtualne biuro na 24 miesiące

Zamów i zapłać wygodnie on-line

Umowę z nami możesz zawrzeć także on-line. Pamiętaj jednak, że wymagane jest odesłanie do nas podpisanej umowy (nie skanu, tylko oryginału – pocztą). Nasza umowa obowiązuje od momentu dokonania płatności.

Wypełnij poniższy formularz

Zapłać 560,88 zł brutto (za 2 lata)

Otrzymasz umowę i fakturę na maila

Odeślij do nas podpisaną umowę

Zamówienie on-line krok po kroku:


1. Wypełnij formularz i zapłać wygodnie on-line.


2. Po zaksięgowaniu wpłaty, wyślemy do Ciebie umowę e-mailem (zazwyczaj w ciągu 2-3 godzin w dni robocze).


3. Wydrukuj, podpisz i odeślij do nas oryginał umowy.


4. Jeżeli napotkasz na problemy lub będziesz mieć dodatkowe pytania, zadzwoń do nas pod numer 22 299 09 06.


Płatności obsługuje Dotpay.

Przydatne dokumenty:

1. Regulamin

2. Polityka prywatności

3. Umowa najmu

Formularz zamówienia wirtualnego biura na 24 miesiące

Wirtualne biuro na 24 miesiące, co zyskujesz?

Oferta wirtualne biuro na 24 miesiące to najprostszy, najszybszy i najtańszy sposób, w jaki możesz zyskać prestiżowy adres dla swojej firmy. Wystarczy, że złożysz zamówienie za pośrednictwem prostego formularza i opłacisz z góry pakiet usług, w których skład wchodzi: rejestracja firmy pod adresem w centrum Warszawy, odbieranie korespondencji, sortowanie listów, skanowanie poczty oraz powiadomienia e-mail informujące o nowej poczcie.

Tanie wirtualne biuro, czyli rejestracja firmy w atrakcyjnej cenie

Wybierając opcję wirtualne biuro na 24 miesiące, otrzymujesz kompleksowy pakiet usług, świadczonych w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wszystko to zyskujesz za jedyne 560,88 zł brutto! Tym samym Twoje wydatki na wynajem biura w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – w samym sercu stolicy, wyniosą zaledwie 23,37 zł miesięcznie. Czyli zapewne mniej niż abonament, jaki płacisz za swoją komórkę!

Wirtualne biuro w Warszawie w praktyce

Biuro wirtualne w Warszawie pozwala na oddzielenie życia zawodowego od prywatnego. Koniec z korespondencją firmową zapełniającą Twoją domową skrzynkę pocztową. Wszystkim zajmie się profesjonalna obsługa korespondencji, działająca w biurze w Warszawie. Obejmuje ona również skanowanie i przesyłanie na Twój adres mailowy do 20 listów miesięcznie. Oczywiście umowę na wirtualne biuro na 24 miesiące po upływie czasu można przedłużyć!

Rejestracja firmy pod adresem w Warszawie na 24 miesiące, jakie korzyści?

Prestiżowy adres w centrum Warszawy, pod którym zarejestrujesz firmę, to wzrost Twojej wiarygodności w oczach klientów oraz zyskanie zaufanego i sprawdzonego partnera biznesowego w postaci Biznes Centrum. Co ważne, wraz z rejestracją firmy w Warszawie na 24 miesiące zyskujesz dwuletnie bezpieczeństwo w kwestii utrzymania adresu swojej firmy w Warszawie w bardzo niskiej cenie. A nikt tak naprawdę nie wie, jakie ceny może osiągnąć wynajem wirtualnego biura w nadchodzących miesiącach. Widzimy przecież, jaka obecnie panuje sytuacja w kraju i na świecie.

Ty możesz wiedzieć, ile będziesz płacić za swoje wirtualne biuro w Warszawie przez najbliższe dwa lata i nie martwić się o ewentualny wzrost cen. Postaw na tanie biuro wirtualne, profesjonalną obsługę i stabilność. Zamów wirtualne biuro na 24 miesiące i śpij spokojnie!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź dział pomocy. Wspólnie z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.