Panel klienta

widok na logowanie do panelu klienta
widok na panel klienta

Panel Klienta 24/7

Twoje biuro zawsze pod ręką – w telefonie czy na komputerze. Każdy Klient Biznes Centrum otrzymuje bez dodatkowych opłat dostęp do panelu, który pozwala sprawdzić listę odebranej korespondencji, zamówić skan czy wygodnie skontaktować się z naszą obsługą.

Panel jest dostępny nie tylko w języku polskim, ale dodatkowo został przetłumaczony także na inne języki:

  • angielski
  • słowacki
  • czeski
  • niemiecki
  • rosyjski
  • turecki

Jak uzyskać dane logowania?

Jeżeli zostałeś Klientem naszego biura po 1 stycznia 2022 roku, to sprawdź czy dane logowania znajdują się na ostatniej stronie umowy.

Jeżeli nie znajdziesz danych logowania w umowie, to możesz skorzystać z opcji odzyskiwania hasła.

Jak dodać kolejnych użytkowników?

Jeżeli chcesz upoważnić dodatkowe osoby do logowania się na Twoim koncie, to nie przekazuj im własnego loginu i hasła – te dane są poufne.

Skontaktuj się z nami lub przyjdź do naszego biura, a utworzymy dowolną liczbę kont np. dla Twoich pracowników czy obsługującego Twoją firmę księgowego.

Jak zmienić hasło?

Hasło, które znajdziesz w swojej umowie powinno być wykorzystane tylko do pierwszego logowania. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy jego zmianę podczas pierwszej wizyty w Panelu Klienta.

Zmiana hasła jest możliwa po kliknięciu w bocznym menu w pozycję “Administracja”. Z rozwiniętej listy należy wybrać pozycję “Zmiana hasła” i wpisać własną kombinację liter i cyfr.